ثبتنام ششمین دوره مجازی مبانی و مهارت های تربیت کودک

بسم رب الشهدا

با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان، با استعانت از خداوند متعال، ثبت نام ششمین دوره آموزش مجازی مبانی و مهارت های تربیت کودک بر اساس دیدگاه های استاد پناهیان آغاز شد.

مهلت ثبت نام: 8  الی 15 اردیبهشن ماه 1400

زمان برگزاری دوره: از 20 اردیبهشت ماه 1400 ( به مدت 12جلسه )

برگزاری دوره در پیام رسان ایتا و تلگرام

هزینه ثبت نام: 127 هزارتومان


نحوه برگزاری دوره: برای عزیزان شرکت کننده در دوره، گروهی در پیام رسان ایتا تشکیل میشود و مطالب هر درس به همراه صوت، تصاویر و نمودارها در گروه قرار داده می شود. بعد از هر درس، شرکت کنندگان محترم می توانند سوالات خود را در گروه مطرح نمایند و استاد در زمان مقتضی پاسخ سوالات را می دهند.

روز بعد، ضمن مرور مطالب گذشته، درس جدید در گروه قرار داده می شود و به همین صورت تا انتهای دوره. در پایان دوره هم به عزیزانی که تمایل به دریافت مدرک داشته باشند، بعد از ارائه درختواره یا خلاصه مباحث، مدرکی مبنی بر گذراندن این دوره توسط موسسه سخن سدید اعطا می شود.

با توجه به اینکه برخی از گوشی ها امکان نصب برنامه ایتا را ندارند، همزمان، گروهی نیز در پیام رسان تلگرام ایجاد می شود و تمام مطالب گروه ایتا، در تلگرام هم فوروارد خواهد شد. تمام اطلاع رسانی‌های موسسه سخن سدید از طریق کانال‌های موسسه در فضای مجازی، به ویژه پیام رسان «ایتا» می‌باشد. به همین جهت حتما بعد از ثبت نام در کانال‌های موسسه در پیام‌ رسانهای (تلگرام، ایتا، سروش، بله، روبیکا و اینستاگرام) با آی دی : @sokhanesadid عضو شوید.

در صورتی که سوالاتی در خصوص مسائل مربوط به دوره دارید، می‌توانید از ادمین‌های معرفی شده در کانال‌های ما در فضای مجازی جویا شوید.

جهت ثبت نام در دوره، باید ابتدا مشخصات خود را از اینجا در سایت ثبت نمایید. بعد از تکمیل ثبت مشخصات، می توانید از قسمت «ثبت نام دوره ها» از سربرگ بالای سایت ، اقدام به ثبت نام در دوره نمایید.


#

سخن سدید
1400/02/07
به «سخن سدید» خوش آمدید.