ترم دوم دوره تربیت مبلغ (مخصوص طلاب برادر ) به صورت نیمه حضوری

بسم رب الشهدا


 با توجه به درخواستهای متعددی که از موسسه سخن سدید برای اعزام مبلغ و مدرّسِ مسلط به مباحث استاد پناهیان وجود دارد، تصمیم گرفتیم تا اولین دوره فشرده تربیت مبلغ با هدف توانمندسازی برادران طلبه برای انجام بهتر وظیفه خطیر ابلاغ زیبای دین به مردم را برگزار کنیم. در همین راستا، با عنایت امام زمان (ارواحانا له الفداء) ترم اول این دوره برگزار شد و امروز ثبت نام ترم دوم آغاز می شود. بدیهی است شرکت در ترم دوم، تنها برای عزیزانی مجاز است که در ترم اول را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. 


                                مهلت ثبت نام (ترم دوم ): 14 الی 19 فروردین ماه 1400

زمان برگزاری دوره: از 23 فروردین ماه 1400 (به مدت 16 جلسه)

برگزاری به صورت آنلاین و در فضای اسکای روم

هزینه ثبت نام (ترم دوم ): 80 هزار تومان

نکته:
1- جزئیات بیشتری در خصوص ترم دوم، از طریق کانال دوره اطلاع رسانی خواهد شد.

2- درخصوص میزان غیبت مجاز و عزیزانی که امکان ثبت نام در ترم دوم را دارند، در کانال اطلاع رسانی شده است.

3- بزرگوارانی که در مراحل مختلف ثبت نام با مشکل مواجه می شوند به مسول ثبت نام با ای دی: @sokhanesadid2 در ایتا پیام بدهند.

4- برای ادامه حضور در ترم های آینده و 

تمام اطلاع رسانی‌های موسسه سخن سدید از طریق کانال‌های موسسه در فضای مجازی، به ویژه پیام رسان «ایتا» می‌باشد. به همین جهت حتما بعد از ثبت نام در کانال‌های موسسه در پیام‌ رسانهای (تلگرام، ایتا، سروش، بله، روبیکا و اینستاگرام) با آی دی : @sokhanesadid عضو شوید تا در جریان دریافت لینک عضویت در کارگروه درسی و اطلاع رسانی های دیگر قرار بگیرید .

در صورتی که سوالاتی در خصوص مسائل مربوط به دوره دارید، می‌توانید از ادمین‌های معرفی شده در کانال‌های ما در فضای مجازی جویا شوید.

جهت ثبت نام در دوره، باید ابتدا مشخصات خود را از اینجا در سایت ثبت نمایید. بعد از تکمیل ثبت مشخصات، می توانید از قسمت «ثبت نام دوره ها» از سربرگ بالای سایت، اقدام به ثبت نام در دوره نمایید.


#

سخن سدید
1400/01/14
به «سخن سدید» خوش آمدید.