دومین دوره آنلاین تربیت جنسی (با20%تخفیف)مخصوص شرکت کننده های دوره تربیت کودک

بسم رب الشهدا


امروزه دغدغه بسیاری از والدین، با توجه به شرایط جامعه و گسترش لجام گسیخته فضای مجازی، تربیت جنسی و معضلاتی است که ممکن است کودکانشان در این زمینه با آن روبرو ‌شوند. به همین منظور موسسه سخن سدید تصمیم گرفت اولین وبینار آنلاین با موضوع «تربیت جنسی» را برگزار نماید.


                                                   مهلت ثبت نام : 16 الی 23 اسفند ماه 99

زمان برگزاری دوره:  26 اسفند ماه از ساعت 14 الی 18

برگزاری به صورت آنلاین و در فضای اسکای روم


هزینه ثبت نام با 20% تخفیف : 56 هزار تومان

(این تخفیف ویژه عزیزانی است که در دوره مبانی و مهارتهای تربیت کودک شرکت کرده اند)مدرس دوره:

حجت الاسلام دکتر علی میری


نحوه برگزاری : این وبینار به صورت آنلاین و در فضای اسکای روم برگزار می شود. بعد از اتمام مهلت ثبت نام بدر کانال سخن سدید اعلام دریافت لینک می شود و همه بزرگواران می توانند به وسیله لپ تاپ یا گوشی خود وارد وبینار شوند و از مباحث استفاده کنند.


عناوین وبینار:

- تربیت جنسی آری یا خیر؟ (آسیب های دوره های رایج تربیت جنسی)

- اصل مهم در تربیت جنسی: پیشگیری و ایمن سازی 

- بررسی رفتارهای آسیب‌زای والدین (پوشش، ابراز محبت، روابط زناشویی)

- مسائل بلوغ و معضلی به نام بلوغ زودرس

- مواجهه درست با سوالات جنسی کودکان

- نگاهی به رفتارهای شبه جنسی کودکان (بازی با آلت، خود ارضایی و...)تمام اطلاع رسانی‌های موسسه سخن سدید از طریق کانال‌های موسسه در فضای مجازی، به ویژه پیام رسان «ایتا» می‌باشد. به همین جهت حتما بعد از ثبت نام در کانال‌های موسسه در پیام‌ رسانهای (تلگرام، ایتا، سروش، بله، روبیکا و اینستاگرام) با آی دی : @sokhanesadid عضو شوید تا در جریان دریافت لینک عضویت در کارگروه درسی و اطلاع رسانی های دیگر قرار بگیرید .

در صورتی که سوالاتی در خصوص مسائل مربوط به دوره دارید، می‌توانید از ادمین‌های معرفی شده در کانال‌های ما در فضای مجازی جویا شوید.

جهت ثبت نام در دوره، باید ابتدا مشخصات خود را از اینجا در سایت ثبت نمایید. بعد از تکمیل ثبت مشخصات، می توانید از قسمت «ثبت نام دوره ها» از سربرگ بالای سایت، اقدام به ثبت نام در دوره نمایید.


#

سخن سدید
1399/12/14
به «سخن سدید» خوش آمدید.