دومین دوره مجازی تربیت مربی ادبستان

بسم رب الشهدا

با توجه به درخواست های مکرر مدیران و معلمان محترمی که قصد دارند مدارس و کلاسهای درس خود را در مقطع دبستان، بر اساس دیدگاه های تربیتی استاد پناهیان اداره نمایند، با استعانت از خداوند متعال، ثبت نام دومین دوره آموزش مجازی تربیت مربی ادبستان بر اساس دیدگاه های استاد آغاز شد.


مهلت ثبت نام:21 الی 28 بهمن 99 

زمان برگزاری دوره: فروردین 99 و اسفند، اردیبهشت 1400 (به مدت 45 ساعت)

روزهای چهارشنبه و پنج شنبه - عصرها از ساعت 14 الی 18

برگزاری دوره در شبکه آموزش مجازی "اسکای روم "

هزینه ثبت نام: 350 هزار تومان


نحوه برگزاری دوره:

این دوره به مدت 30 جلسه (هر جلسه یکساعت و نیم) و مجموعا 45 ساعت، برگزار می شود و ده ساعت نیست جهت پرسش و پاسخ و رفع ابهام در نظر گرفته شده است. 


عزیزانی که ثبت نامشان در دوره نهایی می شود، لینک حضور در کلاس را دریافت می کنند و در ساعت اعلام شده به وسیله گوشی یا لپ تاپ وارد فضای مجازی کلاس می شوند و از مباحث دوره استفاده می کنند.


چند نکته در مورد اولین دوره مجازی «تربیت مربی ادبستان»

1- این دوره تخصصی است و تنها برای عزیزانی که معلم هستند یا قصد دارند در آینده کار تربیتی در مقطع دبستان انجام دهند، مناسب خواهد بود.

2- عزیزانی که در این دوره شرکت می کنند، با کلیات روش اداره مدرسه و کلاس در دوران دبستان طبق مدل تربیتی استاد پناهیان آشنا می شوند و توانایی اجرای آن را در کلاس و مدرسه خود نیز خواهند داشت، همچنین می توانند سوالات خود را در طول سال تحصیلی و در ضمن اجرای مدل، برای موسسه ارسال کرده و پاسخ دریافت نمایند.

3- مجموعه های آموزشی که قصد امضای تفاهم نامه با موسسه بیان معنوی برای اداره مدرسه خود طبق مدل استاد را دارند، باید مدیر و تمام کادر مدرسه در این دوره مقدماتی شرکت نمایند. در طول سال، بعد از امضای تفاهم نامه، آموزش های تکمیلی نیز به این عزیزان ارائه خواهد شد.

4- پس از اتمام دوره، عزیزان در یک آزمون مجازی شرکت کرده و کسانی که نمره قبولی اخذ کنند، مدرک شرکت در دوره را دریافت می کنند. این عزیزان در صورت وجود تقاضا، به مدارسی که در سراسر کشور درخواست اجرای مدل تربیتی استاد را دارند، معرفی خواهند شد.

5- عزیزانی که به مدارس معرفی می شوند، ممکن است با توجه به اقتضائات هر مدرسه، نیاز باشد که در دوره های کارورزی که در مدارس برگزار می شود، شرکت کنند که آن دوره ها از جهت هزینه و زمان برگزاری و... ارتباطی با این دوره و موسسه سخن سدید ندارد.

6- موسسات و مجموعه های آموزشی که قصد دارند، 5 نفر یا بیشتر از کادر خود را در این دوره ثبت نام نمایند، می توانند جهت اطلاع از تخفیفهای در نظر گرفته شده، به ادمین کانال  به شناسه: @sokhanesadid1 پیام بدهند.

7- عزیزانی که در دوره شرکت می کنند، تنها مجاز به چهار جلسه غیبت (از مجموع 30 جلسه) هستند. بزرگوارانی که بیش از این غیبت داشته باشند، امکان شرکت در امتحان و دریافت گواهی اتمام دوره را ندارند.تمام اطلاع رسانی‌های موسسه سخن سدید از طریق کانال‌های موسسه در فضای مجازی، به ویژه پیام رسان «ایتا» می‌باشد. به همین جهت حتما بعد از ثبت نام در کانال‌های موسسه در پیام‌ رسانهای (تلگرام، ایتا، سروش، بله، روبیکا و اینستاگرام) با آی دی : @sokhanesadid عضو شوید.

در صورتی که سوالاتی در خصوص مسائل مربوط به دوره دارید، می‌توانید از ادمین‌های معرفی شده در کانال‌های ما در فضای مجازی جویا شوید.

جهت ثبت نام در دوره، باید ابتدا مشخصات خود را از اینجا در سایت ثبت نمایید. بعد از تکمیل ثبت مشخصات، می توانید از قسمت «ثبت نام دوره ها» از سربرگ بالای سایت ، اقدام به ثبت نام در دوره نمایید.


#

سخن سدید
1399/11/21
به «سخن سدید» خوش آمدید.