اولین دوره تربیت مبلغ (مخصوص طلاب برادر ) به صورت نیمه حضوری

بسم رب الشهدا


 با توجه به درخواستهای متعددی که از موسسه سخن سدید برای اعزام مبلغ و مدرّسِ مسلط به مباحث استاد پناهیان وجود دارد، تصمیم گرفتیم تا اولین دوره فشرده تربیت مبلغ با هدف توانمندسازی برادران طلبه برای انجام بهتر وظیفه خطیر ابلاغ زیبای دین به مردم را برگزار کنیم. 


                                مهلت ثبت نام (ترم اول): 8 الی 14 بهمن ماه 99

زمان برگزاری دوره: از 18 بهمن ماه 99 (به مدت 16 جلسه)

برگزاری به صورت آنلاین و در فضای اسکای روم

هزینه ثبت نام (ترم اول): 80 هزار تومان


توضیحی در خصوص دوره:

مباحثی که در دروس رسمی حوزه به طلاب آموزش داده می‌شود، هرچند بسیار مهم و ضروری هستند ولی تناسبی با نیاز مخاطب عمومی که طلاب محترم در ایام تبلیغ با آنها مواجه می‌شوند، ندارند. 

بسیاری از طلاب عزیز، نمی‌دانند به مخاطب تشنه و آماده‌ای که در ایام تبلیغی پای منبر یا کلاس آنها می‌آید، چه محتوایی را و با چه سبکی ارائه بدهند که هم پاسخگوی نیاز واقعی و عینی آنها باشد و هم مورد پذیرش واقع شود.

بی شک استاد پناهیان، در کنار نظریات عمیق و حکیمانه‌ای که در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دارند، یکی از موفق‌ترین مبلغین دین در دوران کنونی هستند که با هنرمندی معارف عمیق دین را با بیانی ساده و شیوا برای مخاطبان خود فرآوری کرده و با قالبی زیبا و قابل پذیرش عرضه می‌کنند.
طلاب محترمی که در این دوره شرکت می کنند، اگر با سیر دوره همراه باشند، بعد از اتمام دوره نگاهشان به تبلیغ دین و بیان معارف الهی تغییر کرده و انشالله توان تولید محتوای جذاب و تاثیرگذار را با توجه به دیدگاه های استاد پناهیان، پیدا خواهند کرد.

نحوه برگزاری دوره: این دوره در چهار ترم طراحی شده که هر ترم حدود 6 هفته به طول می انجامد و شامل 16 جلسه آموزشی آنلاین و یک کارگاه حضوری می باشد. جلسات آنلاین در روزهای زوج قبل از اذان مغرب برگزار می شوند و جلسات کارگاه حضوری پنج شنبه ها قبل از ظهر.


مزایا :

_ اعطای گواهی نامه پایان دوره

_ دعوت از نفرات برتر برای دوره تربیت مدرس

_ دعوت از برگزیده گان دوره برای حضور در گروه تبلیغی سخن سدید

_ اولویت نفرات برتر برای اعزام به سازمان ها و ارگان ها و دانشگاه ها و مدارسعناوین آموزشی:

- انسان شناسی تبلیغی

- حیات شناسی (تنهامسیر)

- نگاهی نو به نحوه معرفی دین

- مباحث خانواده و تربیت

- روش سخنرانی


تمام اطلاع رسانی‌های موسسه سخن سدید از طریق کانال‌های موسسه در فضای مجازی، به ویژه پیام رسان «ایتا» می‌باشد. به همین جهت حتما بعد از ثبت نام در کانال‌های موسسه در پیام‌ رسانهای (تلگرام، ایتا، سروش، بله، روبیکا و اینستاگرام) با آی دی : @sokhanesadid عضو شوید تا در جریان دریافت لینک عضویت در کارگروه درسی و اطلاع رسانی های دیگر قرار بگیرید .

در صورتی که سوالاتی در خصوص مسائل مربوط به دوره دارید، می‌توانید از ادمین‌های معرفی شده در کانال‌های ما در فضای مجازی جویا شوید.

جهت ثبت نام در دوره، باید ابتدا مشخصات خود را از اینجا در سایت ثبت نمایید. بعد از تکمیل ثبت مشخصات، می توانید از قسمت «ثبت نام دوره ها» از سربرگ بالای سایت، اقدام به ثبت نام در دوره نمایید.


#

سخن سدید
1399/11/07
به «سخن سدید» خوش آمدید.