اولین دوره مجازی تربیت مربی ادبستان

بسم رب الشهدا

با توجه به درخواست های مکرر مدیران و معلمان محترمی که قصد دارند مدارس و کلاسهای درس خود را در مقطع دبستان، بر اساس دیدگاه های تربیتی استاد پناهیان اداره نمایند، با استعانت از خداوند متعال، ثبت نام اولین دوره آموزش مجازی تربیت مربی ادبستان بر اساس دیدگاه های استاد آغاز شد.


مهلت ثبت نام: 14  الی 20 مردادماه 99

زمان برگزاری دوره: از 25 مرداد تا 6 شهریور ماه 99 ( به مدت 30 )

برگزاری دوره در شبکه آموزش مجازی "اسکای روم "

هزینه ثبت نام: 300 هزار تومان


نحوه برگزاری دوره:

این دوره به مدت 12 روز درسی ، هر روز دو جلسه از ساعت 4 الی 5:20 و 5:40 الی 7 بعد از ظهر در فضای «اسکای روم» ، به صورت آنلاین برگزار میشود.

مجموعا 22 جلسه (30 ساعت) ، و 2 جلسه پرسش و پاسخ و رفع اشکال.
عزیزانی که ثبت نامشان در دوره نهایی می شود، لینک حضور در کلاس را دریافت می کنند و در ساعت اعلام شده به وسیله گوشی یا لپ تاپ وارد فضای مجازی کلاس می شوند و از مباحث دوره استفاده می کنند.


چند نکته در مورد اولین دوره مجازی «تربیت مربی ادبستان»

1- این دوره تخصصی است و تنها برای عزیزانی که معلم هستند یا قصد دارند در آینده کار تربیتی در مقطع دبستان انجام دهند، مناسب خواهد بود.

2- این دوره در سال 99 تنها یک بار برگزار می شود. لذا عزیزانی که مایل هستند مدل تربیتی استاد پناهیان را در مدرسه خود اجرا نمایند، باید حتما از این فرصت استفاده نمایند.

3- عزیزانی که در این دوره شرکت می کنند، با کلیات روش اداره مدرسه و کلاس در دوران دبستان طبق مدل تربیتی استاد پناهیان آشنا می شوند و توانایی اجرای آن را در کلاس و مدرسه خود نیز خواهند داشت، همچنین می توانند سوالات خود را در طول سال تحصیلی و در ضمن اجرای مدل، برای موسسه ارسال کرده و پاسخ دریافت نمایند.

4- مجموعه های آموزشی که قصد امضای تفاهم نامه با موسسه بیان معنوی برای اداره مدرسه خود طبق مدل استاد را دارند، باید مدیر و تمام کادر مدرسه در این دوره مقدماتی شرکت نمایند. در طول سال، بعد از امضای تفاهم نامه، آموزش های تکمیلی نیز به این عزیزان ارائه خواهد شد.

5- این دوره 12 روز آموزشی به طول می انجامد و پس از اتمام دوره، عزیزان در یک آزمون مجازی شرکت کرده و کسانی که نمره قبولی اخذ کنند، مدرک شرکت در دوره را دریافت می کنند. این عزیزان در صورت وجود تقاضا، به مدارسی که در سراسر کشور درخواست اجرای مدل تربیتی استاد را دارند، معرفی خواهند شد.

6- موسسات و مجموعه های آموزشی که قصد دارند، 5 نفر یا بیشتر از کادر خود را در این دوره ثبت نام نمایند، می توانند جهت اطلاع از تخفیفهای در نظر گرفته شده، به ادمین کانال  به شناسه: @sokhanesadid1 پیام بدهند.

7- عزیزانی که در دوره شرکت می کنند، تنها مجاز به سه جلسه غیبت (از مجموع 24 جلسه) هستند. بزرگوارانی که بیش از این غیبت داشته باشند، امکان شرکت در امتحان و دریافت گواهی اتمام دوره را ندارند.تمام اطلاع رسانی‌های موسسه سخن سدید از طریق کانال‌های موسسه در فضای مجازی، به ویژه پیام رسان «ایتا» می‌باشد. به همین جهت حتما بعد از ثبت نام در کانال‌های موسسه در پیام‌ رسانهای (تلگرام، ایتا، سروش، بله، روبیکا و اینستاگرام) با آی دی : @sokhanesadid عضو شوید.

در صورتی که سوالاتی در خصوص مسائل مربوط به دوره دارید، می‌توانید از ادمین‌های معرفی شده در کانال‌های ما در فضای مجازی جویا شوید.

جهت ثبت نام در دوره، باید ابتدا مشخصات خود را از اینجا در سایت ثبت نمایید. بعد از تکمیل ثبت مشخصات، می توانید از قسمت «ثبت نام دوره ها» از سربرگ بالای سایت ، اقدام به ثبت نام در دوره نمایید.


#

سخن سدید
1399/05/12
به «سخن سدید» خوش آمدید.