اولین دوره تنها مسیر (تهران)

بسم رب الشهدا

با توجه به درخواستهای متعددی که موسسه سخن سدید، برای برگزاری دوره «تنها مسیر» (برای رسیدن به زندگی بهتر) بر اساس دیدگاه های استاد پناهیان داشت، بر آن شدیم که اولین دوره تنها مسیر را در شهر تهران برگزار کنیم. بر این اساس، با عنایت الهی ثبت نام اولین دوره کوتاه مدت «تنها مسیر» بر اساس دیدگاه های استاد پناهیان آغاز شد.


زمان ثبت نام: 17 الی 23 بهمن
زمان برگزاری دوره: 26 و 27 بهمن - از ساعت 14 الی 18

مکان برگزاری دوره: تهران _ میدان فلسطین _ سالن همایش سازمان تبلیغات اسلامی تهران

هزینه ثبت نام: 120,000 تومان (صدو بیست هزار تومان)


******

توضیحی در خصوص دوره:

با توجه به تنشهای روحی فراوانی که بشر امروز با آن روبرو است، اندیشمندان زیادی با ارائه راهکارهای متنوع، به دنبال رساندن انسان امروزی به آرامش و موفقیت هستند. دوره های موفقیت که قریب به سه دهه است در دنیا رواج یافته، همه به نوعی پاسخ به این نیاز ضروری انسان هاست. 

در این میان، ما معتقدیم، دین به عنوان آرمانی ترین برنامه برای رشد و آرامش انسان، قطعا بهترین و کامل ترین برنامه و پیشنهاد را برای فائق آمدن بر این همه ناآرامی و رنج بشر ارائه کرده است. 

دوره تنها مسیر، تلاشی است برای پرده برداری از بهترین و کاملترین برنامه برای رساندن انسان به موفقیت و آرامش حقیقی، عمیق و ماندگار. 

در این دوره که در هشت ساعت طراحی شده است، تلاش می شود تا با بازتعریف برخی مفاهیم برای مخاطب، نگاه او را به زندگی ارتقاء ببخشیم و با این تغییر نگاه، زمینه را برای رسیدن به اوج هماهنگی با ساختار حیات که بیشترین آرامش را برای انسان به ارمغان می اورد، فراهم ـ

اهداف :

_ باز تعریف انسان، دین و دنیا

_ آشنایی با تنها راه رسیدن به آرامش واقعی

_ توانمند شدن برای غلبه بر مشکلات و سختی های زندگی

_ آغاز مرحله ای جدید در زندگی، توآم با رضایت و شادمانیمزایا :

_ اعطای گواهینامه شرکت در دوره

_ امکان شرکت برگزیدگان، در دوره تکمیلی و پیشرفته تنهامسیر

_ دعوت از برگزیدگان جهت شرکت در فعالیت های علمی و پژوهشی در موسسه**********

تمام اطلاع رسانی‌های موسسه سخن سدید از طریق کانال‌های موسسه در فضای مجازی، به ویژه پیام رسان «ایتا» می‌باشد. به همین جهت حتما بعد از ثبت نام در کانال‌های  موسسه در پیام‌رسانهای (تلگرام، ایتا، سروش، بله و اینستا گرام) با شناسه : @sokhanesadid عضو شوید.

در صورتی که سوالاتی در خصوص مسائل مربوط به دوره دارید، می‌توانید از ادمین‌های معرفی شده در کانال‌های ما در فضای مجازی جویا شوید:@sokhanesadid1


#

سخن سدید
1398/11/17
به «سخن سدید» خوش آمدید.