ثبت نام سومین دوره آموزش مجازی انسان شناسی

با توجه به درخواست های زیاد عزیزانی که امکان شرکت در کلاسهای حضوری انسان شناسی را ندارند، با استعانت از خداوند متعال، ثبت نام دومین دوره آموزش مجازی انسان شناسی بر اساس دیدگاه های استاد پناهیان آغاز شد.

مهلت ثبت نام: 27مرداد الی 4شهریور

زمان برگزاری دوره: از 7 شهریور (به مدت بیست جلسه)

هزینه ثبت نام: 80 هزار تومان


نحوه برگزاری دوره: برای عزیزان شرکت کننده در دوره، گروهی در پیام رسان ایتا تشکیل میشود و مطالب هر درس به همراه صوت، تصاویر و نمودارها در گروه قرار داده می شود. بعد از هر درس هم مدتی برای پاسخگویی به سوالات توسط استاد در نظر گرفته می شود. 

روز بعد، ضمن مرور مطالب گذشته، درس جدید توسط استاد در گروه قرار داده می شود و به همین صورت تا انتهای دوره. در پایان دوره هم عزیزانی که تمایل به دریافت مدرک داشته باشند، در یک آزمون مجازی شرکت کرده و مدرک خود را دریافت می کنند.


برای شرکت در دوره تکمیلی (تربیت مربی انسان شناسی) ، شرکت در این دوره کافی است و نیازی به شرکت در دوره حضوری نمی باشد.


تمام اطلاع رسانی‌های موسسه سخن سدید از طریق کانال‌های موسسه در فضای مجازی، به ویژه پیام رسان «ایتا» می‌باشد. به همین جهت حتما بعد از ثبت نام در کانال‌هاب موسسه در پیام‌رسانهای (تلگرام، ایتا، سروش، بله و اینستا گرام) با آی دی : @sokhanesadid عضو شوید.

در صورتی که سوالاتی در خصوص مسائل مربوط به دوره دارید، می‌توانید از ادمین‌های معرفی شده در کانال‌های ما در فضای مجازی جویا شوید:

خواهران: @Shahideh_f

برادران: @sokhanesadid1


اگر در مراحل ثبت نام در سایت با مشکلی مواجه شدید به آی دی مسول فنی سایت: @mahdijn در پیام رسان «ایتا» پیام دهید. (تنها مسائل مربوط به ثبت نام و مشکلات سایت)


#

سخن سدید
1398/05/23
به «سخن سدید» خوش آمدید.